Dachy - usługi ciesielskie i dekarskie 
Krzysztof Płaza

Home      Galeria prac 1      Galeria prac 2      Galeria prac 3      Usługi dźwigiem     Kontakt

tel. 668 108 526

konstrukcje dachowe , pokrycia , remonty dachów , altany , domy z bali


 Dach jest jednym z najtrudniejszych do wykonania elementów budynku. Aby przez długie lata chronił mieszkańców przed deszczem i zimnem, nie wystarczy  prawidłowo zbudowana  więźba i dobry materiał pokryciowy. W połaci dachu jest kilka punktów, które wymagają szczególnie starannego wykonania. Warto o tym pamiętać przy wyborze materiału pokryciowego. Aby uchronić się przed problemami, wynikającymi z „niedoróbek” w newralgicznych miejscach dachu, należy zawczasu zadbać o ich prawidłowe wykonanie. Podstawą jest tu doświadczenie ekipy ciesielskiej i dekarskiej.

            Nasza firma oferuje usługi, oparte na długoletnich doświadczeniach oraz rodzinnych tradycjach. Gwarantuje to szeroki zakres i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Specjalizujemy się wykonywaniu dachów o skomplikowanej konstrukcji i bogatym zdobnictwie, nawiązującym do  tradycji domów staropolskich. Nasze dachy nie wymagają późniejszych dodatkowych wykończeń. Budujemy domy z bali,  wszelkiego rodzaju altany i elementy architektury ogrodowej, elewacje drewniane.  Wykonujemy pokrycia z wszelkiego rodzaju dachówki, blachodachówki, blachy trapezowej, papy, montujemy różnego rodzaju systemy rynnowe. Swoje usługi świadczymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu: dzwigu ciesielsko- dekarskiego, co powoduje przyspieszenie czasu realizacji zlecenia.

Udzielamy również fachowych porad, dotyczących wyboru drewna i materiału pokryciowego oraz wyliczeń materiału na więźbę i pokrycie. Dokonujemy indywidualnej wyceny usług.

 

 

  galeco

  creaton


* Działamy na terenie południowo wschodniej Polski - Krosno, Korczyna, Sanok, Przemyśl, Rzeszów, Jasło, Nowy Sącz, Tarnów, Kraków

statystyka